NowiConsulting

O mnie

NowiConsulting

Witaj!
Nazywam się Agnieszka Nowicka.

Pomoc polskim przedsiębiorcom zaistnieć na rynku międzynarodowym to moja pasja oraz misja mojej firmy, która współtworzę od ponad 10 lat.

Od 2013 roku aktywnie działam na rynku niemieckim łącząc polskich i niemieckich przedsiębiorców. Niemcy są moim drugim domem, nie tylko ze względu na brak bariery językowej ale i szacunek do niemieckiego przedsiębiorcy, do jego uczciwości i transparentności.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zamierzającym rozpocząć ekspansje swoich produktów lub usług na rynku europejskim chce zaproponować ci kompleksową obsługę na każdym etapie wdrożenia Twojego biznesu. Jako specjalistka od sprzedaży na platformach takich jak Ebay, Kaufland, Kleinanziegen, Amazon, Otto, etsy pomoge Ci zbudować i wypromować Twój sklep online z zachowaniem wszystkich formalnych wymogów, jak np. BDO.

Ponadto jestem pionierem w Polsce, jeśli chodzi o tzw. rejestrację śmieciowa w różnych krajach UE. Dla moich klientów z branży e-commerce specjalizuje się w rejestracji opakowań, baterii i elektroniki w ponad 20 krajach UE. Dzięki bezpośredniej współpracy z przedstawicielami w branży ochrony środowiska w różnych krajach posiadam aktualna wiedze o przepisach i nowych regulacjach prawnych w dziedzinie rozszerzonej odpowiedzialności producenta. Dzięki temu moi klienci mogą zając się produkcja lub sprzedażą, bo ja zajmuje się prawna strona ich biznesów.

NowiConsulting

Zapraszam do współpracy!

Zadzwoń

+48 510 255 614

Napisz

biuro@nowiconsulting.eu

Scroll to Top