KIEROWNIK Produkcji, Manager produkcji, produkcja okien i drzwi, blisko granicy

Closing on: Gru 31, 2020
Rodzaj umowy: Pełny Etat
Lokalizacja: lipsk
Znajomość języka: niemiecki

Miejsce pracy: okolice Lipska

Wynagrodzenie miesięcznie: 6500 euro brutto

Opis stanowiska:

  • Kierowanie produkcja, (podległych sześciu kierowników zmian i ponad 250 osób personelu produkcyjnego),
  • Odpowiedzialność za realizacje celów produkcjach i jakościowych,
  • Ciągła analiza i optymalizacja procesów,
  • Koordynacja wdrożenia przy nowych produktach,
  • Bezpośrednia współpraca z przełożonym, prezesem Zakładu oraz podległymi sześcioma kierownikami zmiany,
  • Wspieranie i motywowanie personel produkcyjny,
  • Odpowiedzialność za planowanie urlopowe, zatrudnianie nowych pracowników,
  • Współdziałanie w ustalaniu planu corocznego budżetu.

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe techniczne lub managerskie,
  • Wieloletnie doświadczenie w zarzadzaniu ludźmi,
  • Wieloletnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, szczególnie znajomość metod 5S, Lean Production, Shopfloor Management,
  • Mile wiedziane doświadczenie w zakresie Change Management,
  • Bardzo dobre znajomości komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Znakomita znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny, znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym,

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami, ulokowanej blisko granicy polskiej,
  • Niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony, nie przez agencję pracy,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, 5000-6500 e brutto miesięcznie,
  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania,
  • Wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
  • Firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną.

Dozwolone pliki: .pdf, .doc, .docx